Kommende kamper

Se alle

G8 5er avd G

  • 13 februar 2024 - 19:00
    Langesund/Stathelle 1 (H) vs. (B) Skarphedin
    Langesund/Stathelle 1
    Skarphedin
    3
    4
  • 26 februar 2024 - 18:30
    Kragerø 1 (H) vs. (B) Langesund 1
    Kragerø 1
    Langesund 1
    2
    6
  • 26 februar 2024 - 18:30
    Langesund/Stathelle 2 (H) vs. (B) Herkules 2
    Langesund/Stathelle  2
    Herkules 2
    4
    1
  • 27 februar 2024 - 18:00
    Langesund Hvit (H) vs. (B) Pors 3
    Langesund Hvit
    Pors 3
    0
    0
  • 28 februar 2024 - 18:30
    Langesund/Stathelle 2 (H) vs. (B) Urædd 2
    Langesund/Stathelle 2
    Urædd 2
    0
    2
  • 28 februar 2024 - 20:00
    Langesund/Stathelle 1 (H) vs. (B) Gulset
    Langesund/Stathelle 1
    Gulset
    2
    1
  • 29 februar 2024 - 18:00
    Bamble Blå (H) vs. (B) Langesund/Stathelle Blå
    Bamble Blå
    Langesund/Stathelle Blå
    0
    0
  • 29 februar 2024 - 18:30
    Langesund /Stathelle (H) vs. (B) Snøgg 1
    Langesund /Stathelle
    Snøgg 1
    3
    2
  • 02 mars 2024 - 11:30
    Hei 2 (H) vs. (B) Langesund/Stathelle 3
    Hei 2
    Langesund/Stathelle 3
    0
    10
  • 02 mars 2024 - 12:00
    Herkules 1 (H) vs. (B) Langesund /Stathelle
    Herkules 1
    Langesund /Stathelle
    0
    0
  • 04 mars 2024 - 18:00
    Fossum 1 (H) vs. (B) Langesund/Stathelle J12 Blå
    Fossum 1
    Langesund/Stathelle J12 Blå
    0
    0
  • 05 mars 2024 - 17:30
    Langesund Blå (H) vs. (B) Pors 2
    Langesund Blå
    Pors 2
    0
    0
  • 05 mars 2024 - 18:00
    Herøya Blå (H) vs. (B) Langesund Hvit
    Herøya Blå
    Langesund Hvit
    0
    0
  • 05 mars 2024 - 18:30
    Tollnes (H) vs. (B) Langesund 1
    Tollnes
    Langesund 1
    1
    3
  • 05 mars 2024 - 18:30
    Fossum/Gjerpen 1 (H) vs. (B) Langesund/Stathelle 1
    Fossum/Gjerpen 1
    Langesund/Stathelle 1
    3
    0
  • 06 mars 2024 - 19:30
    Langesund/Stathelle 1 (H) vs. (B) Notodden 1
    Langesund/Stathelle 1
    Notodden 1
    2
    3
  • 06 mars 2024 - 20:00
    Brevik (H) vs. (B) Langesund/Stathelle
    Brevik
    Langesund/Stathelle
    0
    2
  • 07 mars 2024 - 17:30
    Borg 1 (H) vs. (B) Langesund Hvit
    Borg 1
    Langesund Hvit
    0
    0
  • 07 mars 2024 - 18:00
    Langesund Blå (H) vs. (B) Gulset Rød
    Langesund Blå
    Gulset Rød
    0
    0
  • 07 mars 2024 - 20:00
    Langesund/Stathelle 2 (H) vs. (B) Hei 1
    Langesund/Stathelle  2
    Hei 1
    8
    1
  • 08 mars 2024 - 18:30
    Langesund 1 (H) vs. (B) Snøgg 3
    Langesund 1
    Snøgg 3
    3
    5
  • 10 mars 2024 - 11:30
    Hei 2 (H) vs. (B) Langesund/Stathelle 2
    Hei 2
    Langesund/Stathelle 2
    2
    4
  • 12 mars 2024 - 17:30
    Sundjordet Sort (H) vs. (B) Langesund Blå
    Sundjordet Sort
    Langesund Blå
    0
    0
  • 12 mars 2024 - 18:00
    Langesund/Stathelle J12 Blå (H) vs. (B) Sundjordet Sort
    Langesund/Stathelle J12 Blå
    Sundjordet Sort
    0
    0
  • 12 mars 2024 - 18:00
    Langesund/Stathelle 1 (H) vs. (B) Urædd 1
    Langesund/Stathelle 1
    Urædd  1
    1
    6
  • 12 mars 2024 - 18:30
    Drangedal Rød (H) vs. (B) Langesund Blå
    Drangedal Rød
    Langesund Blå
    0
    0
  • 12 mars 2024 - 19:30
    Langesund/Stathelle 1 (H) vs. (B) Herkules 1
    Langesund/Stathelle 1
    Herkules 1
    3
    0
  • 13 mars 2024 - 18:00
    Storm J11 (H) vs. (B) Langesund/Stathelle Blå
    Storm J11
    Langesund/Stathelle Blå
    0
    0
  • 13 mars 2024 - 18:30
    Langesund 1 (H) vs. (B) Drangedal
    Langesund 1
    Drangedal
    1
    4
  • 14 mars 2024 - 17:30
    Langesund Hvit (H) vs. (B) Gjerpen Rød
    Langesund Hvit
    Gjerpen Rød
    0
    0
  • 14 mars 2024 - 20:00
    Langesund/Stathelle (H) vs. (B) Eidanger
    Langesund/Stathelle
    Eidanger
    4
    0
  • 15 mars 2024 - 18:00
    Langesund 1 (H) vs. (B) Pors 2
    Langesund 1
    Pors 2
    2
    6
  • 15 mars 2024 - 18:30
    Langesund/Stathelle 2 (H) vs. (B) Hei 2
    Langesund/Stathelle 2
    Hei 2
    0
    0
  • 15 mars 2024 - 18:30
    Odd/Fossum/Storm 1 (H) vs. (B) Langesund /Stathelle
    Odd/Fossum/Storm 1
    Langesund /Stathelle
    0
    0
  • 16 mars 2024 - 12:00
    Gulset Rød (H) vs. (B) Langesund Blå
    Gulset Rød
    Langesund Blå
    0
    0
  • 17 mars 2024 - 18:00
    Langesund /Stathelle (H) vs. (B) Hei 1
    Langesund /Stathelle
    Hei 1
    1
    1
  • 18 mars 2024 - 17:30
    Langesund Hvit (H) vs. (B) Herøya Blå
    Langesund Hvit
    Herøya Blå
    0
    0
  • 18 mars 2024 - 17:30
    Langesund/Stathelle Blå (H) vs. (B) Bamble Blå
    Langesund/Stathelle Blå
    Bamble Blå
    0
    0
  • 18 mars 2024 - 20:00
    Skidar (H) vs. (B) Langesund/Stathelle 2
    Skidar
    Langesund/Stathelle  2
    3
    4
  • 19 mars 2024 - 17:30
    Langesund 1 (H) vs. (B) Brevik
    Langesund 1
    Brevik
    2
    1
  • 19 mars 2024 - 18:30
    Fossum/Storm 2 (H) vs. (B) Langesund 1
    Fossum/Storm 2
    Langesund 1
    7
    2
  • 20 mars 2024 - 17:30
    Langesund Hvit (H) vs. (B) Hei Blå
    Langesund Hvit
    Hei Blå
    0
    0
  • 20 mars 2024 - 18:00
    Stridsklev Rød (H) vs. (B) Langesund/Stathelle J12 Blå
    Stridsklev Rød
    Langesund/Stathelle J12 Blå
    0
    0
  • 20 mars 2024 - 18:00
    Urædd 2 (H) vs. (B) Langesund/Stathelle 2
    Urædd 2
    Langesund/Stathelle 2
    3
    2
  • 20 mars 2024 - 18:30
    Pors 3 (H) vs. (B) Langesund Hvit
    Pors 3
    Langesund Hvit
    0
    0
  • 20 mars 2024 - 20:00
    Langesund/Stathelle 3 (H) vs. (B) Åfoss
    Langesund/Stathelle 3
    Åfoss
    1
    8
  • 20 mars 2024 - 20:00
    Odd/Fossum/Storm 1 (H) vs. (B) Langesund /Stathelle
    Odd/Fossum/Storm 1
    Langesund /Stathelle
    2
    2
  • 21 mars 2024 - 20:00
    Langesund/Stathelle (H) vs. (B) Urædd 2
    Langesund/Stathelle
    Urædd 2
    6
    4
  • 02 april 2024 - 20:00
    Langesund/Stathelle 3 (H) vs. (B) Borg 1
    Langesund/Stathelle 3
    Borg 1
    5
    2
  • 02 april 2024 - 20:00
    Langesund /Stathelle (H) vs. (B) Snøgg 1
    Langesund /Stathelle
    Snøgg 1
    0
    0
  • 03 april 2024 - 18:30
    Langesund Blå (H) vs. (B) Drangedal Rød
    Langesund Blå
    Drangedal Rød
    0
    0
  • 03 april 2024 - 20:00
    Skiens Grane 1 (H) vs. (B) Langesund/Stathelle
    Skiens Grane 1
    Langesund/Stathelle
    5
    6
  • 04 april 2024 - 17:30
    Herkules GRØNN (H) vs. (B) Langesund Blå
    Herkules GRØNN
    Langesund Blå
    0
    0
  • 04 april 2024 - 18:30
    Hei 1 (H) vs. (B) Langesund 1
    Hei 1
    Langesund 1
    1
    3
  • 04 april 2024 - 18:30
    Åfoss (H) vs. (B) Langesund/Stathelle 1
    Åfoss
    Langesund/Stathelle 1
    4
    1
  • 08 april 2024 - 18:00
    Langesund/Stathelle Blå (H) vs. (B) Storm J11
    Langesund/Stathelle Blå
    Storm J11
    0
    0
  • 09 april 2024 - 20:00
    Gjerpen/Fossum 1 (H) vs. (B) Langesund/Stathelle 1
    Gjerpen/Fossum 1
    Langesund/Stathelle 1
    1
    2
  • 09 april 2024 - 20:00
    Langesund /Stathelle (H) vs. (B) Herkules 1
    Langesund /Stathelle
    Herkules 1
    2
    1
  • 10 april 2024 - 17:30
    Langesund Blå (H) vs. (B) Storm 1
    Langesund Blå
    Storm 1
    0
    0
  • 10 april 2024 - 19:30
    Langesund/Stathelle/Bamble 1 (H) vs. (B) Odd 1
    Langesund/Stathelle/Bamble 1
    Odd 1
    3
    2
  • 11 april 2024 - 20:00
    Skiens Grane (H) vs. (B) Langesund/Stathelle
    Skiens Grane
    Langesund/Stathelle
    2
    3
  • 15 april 2024 - 17:30
    Langesund Blå (H) vs. (B) Helle G10 Rød
    Langesund Blå
    Helle G10 Rød
    0
    0
  • 15 april 2024 - 18:00
    Urædd 1 (H) vs. (B) Langesund/Stathelle/ Bamble 2
    Urædd 1
    Langesund/Stathelle/ Bamble 2
    2
    4
  • 15 april 2024 - 18:30
    Langesund 1 (H) vs. (B) Bamble/Stathelle 1
    Langesund 1
    Bamble/Stathelle 1
    4
    2
  • 16 april 2024 - 17:30
    Langesund Hvit (H) vs. (B) Eidanger 1
    Langesund Hvit
    Eidanger 1
    0
    0
  • 16 april 2024 - 18:30
    Skiens Grane 1 (H) vs. (B) Langesund 1
    Skiens Grane 1
    Langesund 1
    2
    1
  • 16 april 2024 - 18:30
    Langesund/Stathelle 1 (H) vs. (B) Åfoss
    Langesund/Stathelle 1
    Åfoss
    1
    0
  • 16 april 2024 - 18:45
    Storm J11 (H) vs. (B) Langesund/Stathelle Blå
    Storm J11
    Langesund/Stathelle Blå
    0
    0
  • 16 april 2024 - 20:00
    Langesund/Stathelle 1 (H) vs. (B) Tollnes 1
    Langesund/Stathelle 1
    Tollnes 1
    0
    1
  • 16 april 2024 - 20:00
    Hei 2 (H) vs. (B) Langesund/Stathelle 2
    Hei 2
    Langesund/Stathelle 2
    0
    1
  • 17 april 2024 - 18:30
    Herkules 1 (H) vs. (B) Langesund/Stathelle/Bamble 1
    Herkules 1
    Langesund/Stathelle/Bamble 1
    1
    1
  • 17 april 2024 - 18:45
    Langesund Hvit (H) vs. (B) Brevik Rød
    Langesund Hvit
    Brevik Rød
    0
    0
  • 17 april 2024 - 18:45
    Langesund/Stathelle/Bamble J12 Blå (H) vs. (B) Herkules Lyn
    Langesund/Stathelle/Bamble J12 Blå
    Herkules Lyn
    0
    0
  • 17 april 2024 - 20:00
    Pors 2 (H) vs. (B) Langesund/Stathelle 2
    Pors 2
    Langesund/Stathelle  2
    4
    4
  • 18 april 2024 - 17:30
    Langesund Blå (H) vs. (B) Eidanger super
    Langesund Blå
    Eidanger super
    0
    0
  • 18 april 2024 - 19:00
    Langesund/Stathelle (H) vs. (B) Nome
    Langesund/Stathelle
    Nome
    2
    2
  • 21 april 2024 - 18:30
    Gjerpen/Fossum 2 (H) vs. (B) Langesund/Stathelle 3
    Gjerpen/Fossum 2
    Langesund/Stathelle 3
    2
    5
  • 22 april 2024 - 17:30
    Stathelle/Bamble Rød (H) vs. (B) Langesund Hvit
    Stathelle/Bamble Rød
    Langesund Hvit
    0
    0
  • 22 april 2024 - 18:45
    Nome fotball 1 (H) vs. (B) Langesund Blå
    Nome fotball 1
    Langesund Blå
    0
    0
  • 22 april 2024 - 20:00
    Langesund/Stathelle 2 (H) vs. (B) Kvitsund
    Langesund/Stathelle 2
    Kvitsund
    0
    4
  • 23 april 2024 - 17:45
    Skarphedin 1 (H) vs. (B) Langesund Blå
    Skarphedin 1
    Langesund Blå
    0
    0
  • 23 april 2024 - 18:30
    Herkules 1 (H) vs. (B) Langesund 1
    Herkules 1
    Langesund 1
    0
    12
  • 23 april 2024 - 18:30
    Langesund/Stathelle/ Bamble 2 (H) vs. (B) Gulset
    Langesund/Stathelle/ Bamble 2
    Gulset
    2
    3
  • 23 april 2024 - 18:45
    Gjerpen FK 1 (H) vs. (B) Langesund Hvit
    Gjerpen FK 1
    Langesund Hvit
    0
    0
  • 23 april 2024 - 18:45
    Langesund/Stathelle Blå (H) vs. (B) Bamble Blå
    Langesund/Stathelle Blå
    Bamble Blå
    0
    0
  • 23 april 2024 - 20:00
    Langesund/Stathelle 1 (H) vs. (B) Herkules 1
    Langesund/Stathelle 1
    Herkules 1
    3
    1
  • 24 april 2024 - 17:30
    Langesund Blå (H) vs. (B) Stathelle Blå
    Langesund Blå
    Stathelle Blå
    0
    0
  • 24 april 2024 - 17:30
    Stathelle Blå (H) vs. (B) Langesund Blå
    Stathelle Blå
    Langesund Blå
    0
    0
  • 24 april 2024 - 18:30
    Langesund/Stathelle/Bamble 1 (H) vs. (B) Skarphedin
    Langesund/Stathelle/Bamble 1
    Skarphedin
    1
    3
  • 24 april 2024 - 18:30
    Fossum/Gjerpen 1 (H) vs. (B) Langesund/Stathelle 1
    Fossum/Gjerpen 1
    Langesund/Stathelle 1
    6
    0
  • 24 april 2024 - 20:00
    Langesund/Stathelle 2 (H) vs. (B) Notodden 2
    Langesund/Stathelle  2
    Notodden 2
    5
    8
  • 25 april 2024 - 18:30
    Borg 1 (H) vs. (B) Langesund/Stathelle/Bamble J12 Blå
    Borg 1
    Langesund/Stathelle/Bamble J12 Blå
    0
    0
  • 25 april 2024 - 20:00
    Langesund/Stathelle 1 (H) vs. (B) Nome Fotball
    Langesund/Stathelle 1
    Nome Fotball
    7
    1
  • 25 april 2024 - 20:00
    Skidar (H) vs. (B) Langesund/Stathelle
    Skidar
    Langesund/Stathelle
    0
    9
  • 29 april 2024 - 17:30
    Brevik Rød (H) vs. (B) Langesund Hvit
    Brevik Rød
    Langesund Hvit
    0
    0
  • 29 april 2024 - 17:30
    Bamble Rød (H) vs. (B) Langesund Hvit
    Bamble Rød
    Langesund Hvit
    0
    0
  • 29 april 2024 - 18:45
    Langesund Blå (H) vs. (B) Drangedal Rød
    Langesund Blå
    Drangedal Rød
    0
    0
  • 29 april 2024 - 20:00
    Langesund/Stathelle 3 (H) vs. (B) Hei 2
    Langesund/Stathelle 3
    Hei 2
    9
    3
  • 30 april 2024 - 17:30
    Stathelle/Bamble Blå (H) vs. (B) Langesund Blå
    Stathelle/Bamble Blå
    Langesund Blå
    0
    0
  • 30 april 2024 - 17:30
    Eidanger Blå (H) vs. (B) Langesund Blå
    Eidanger Blå
    Langesund Blå
    0
    0
  • 30 april 2024 - 18:30
    Storm 1 (H) vs. (B) Langesund/Stathelle 1
    Storm 1
    Langesund/Stathelle 1
    0
    4
  • 30 april 2024 - 18:45
    Langesund Hvit (H) vs. (B) Pors 2
    Langesund Hvit
    Pors 2
    0
    0
  • 30 april 2024 - 18:45
    Langesund/Stathelle Blå (H) vs. (B) Ulefoss Rød 1
    Langesund/Stathelle Blå
    Ulefoss Rød 1
    0
    0
  • 01 mai 2024 - 17:30
    Drangedal G9 1 (H) vs. (B) Langesund Blå
    Drangedal G9 1
    Langesund Blå
    0
    0
  • 01 mai 2024 - 18:00
    Pors 2 (H) vs. (B) Langesund/Stathelle/ Bamble 2
    Pors 2
    Langesund/Stathelle/ Bamble 2
    0
    2
  • 01 mai 2024 - 18:00
    Langesund 1 (H) vs. (B) Seljord
    Langesund 1
    Seljord
    0
    0
  • 01 mai 2024 - 20:00
    Langesund/Stathelle 2 (H) vs. (B) Odd 2
    Langesund/Stathelle  2
    Odd 2
    1
    5
  • 01 mai 2024 - 20:00
    Brevik 2 (H) vs. (B) Langesund/Stathelle 2
    Brevik 2
    Langesund/Stathelle 2
    1
    1
  • 01 mai 2024 - 20:00
    Hei 2 (H) vs. (B) Langesund /Stathelle
    Hei 2
    Langesund /Stathelle
    1
    2
  • 02 mai 2024 - 18:30
    Gulset 2 (H) vs. (B) Langesund/Stathelle 2
    Gulset 2
    Langesund/Stathelle 2
    8
    3
  • 02 mai 2024 - 18:30
    Langesund/Stathelle (H) vs. (B) Hei 2
    Langesund/Stathelle
    Hei 2
    6
    2
  • 02 mai 2024 - 18:45
    Skarphedin 2 (H) vs. (B) Langesund/Stathelle/Bamble J12 Blå
    Skarphedin 2
    Langesund/Stathelle/Bamble J12 Blå
    0
    0
  • 02 mai 2024 - 20:15
    Langesund/Stathelle 1 (H) vs. (B) Pors 2
    Langesund/Stathelle 1
    Pors 2
    9
    3
  • 04 mai 2024 - 12:30
    Snøgg 1 (H) vs. (B) Langesund/Stathelle/Bamble 1
    Snøgg 1
    Langesund/Stathelle/Bamble 1
    1
    2
  • 06 mai 2024 - 17:30
    Langesund Hvit (H) vs. (B) Kragerø Sort
    Langesund Hvit
    Kragerø Sort
    0
    0
  • 06 mai 2024 - 17:30
    Langesund Hvit (H) vs. (B) Hei Grønn
    Langesund Hvit
    Hei Grønn
    0
    0
  • 06 mai 2024 - 18:45
    Langesund Blå (H) vs. (B) Kragerø 1
    Langesund Blå
    Kragerø 1
    0
    0
  • 06 mai 2024 - 20:00
    Skarphedin (H) vs. (B) Langesund/Stathelle 1
    Skarphedin
    Langesund/Stathelle 1
    3
    1
  • 06 mai 2024 - 20:00
    Odd 3 (H) vs. (B) Langesund/Stathelle 3
    Odd 3
    Langesund/Stathelle 3
    0
    14
  • 06 mai 2024 - 20:00
    Langesund /Stathelle (H) vs. (B) Odd/Fossum/Storm 1
    Langesund /Stathelle
    Odd/Fossum/Storm 1
    2
    0
  • 07 mai 2024 - 17:30
    Langesund Blå (H) vs. (B) Stridsklev/Eidanger Rød
    Langesund Blå
    Stridsklev/Eidanger Rød
    0
    0
  • 07 mai 2024 - 17:30
    Langesund Blå (H) vs. (B) Stathelle Blå
    Langesund Blå
    Stathelle Blå
    0
    0
  • 07 mai 2024 - 17:30
    Kragerø Gul (H) vs. (B) Langesund Blå
    Kragerø Gul
    Langesund Blå
    0
    0
  • 07 mai 2024 - 17:30
    Brevik Rød (H) vs. (B) Langesund Blå
    Brevik Rød
    Langesund Blå
    0
    0
  • 07 mai 2024 - 17:30
    Langesund Blå (H) vs. (B) Sannidal J9
    Langesund Blå
    Sannidal J9
    0
    0
  • 07 mai 2024 - 18:30
    Odd (H) vs. (B) Langesund 1
    Odd
    Langesund 1
    1
    3
  • 08 mai 2024 - 18:30
    Langesund/Stathelle 2 (H) vs. (B) Skiens Grane 2 9er
    Langesund/Stathelle 2
    Skiens Grane 2 9er
    4
    2
  • 08 mai 2024 - 18:45
    Langesund/Stathelle/Bamble J12 Blå (H) vs. (B) Skidar Sort
    Langesund/Stathelle/Bamble J12 Blå
    Skidar Sort
    0
    0
  • 09 mai 2024 - 20:00
    Urædd 2 (H) vs. (B) Langesund/Stathelle
    Urædd 2
    Langesund/Stathelle
    1
    2
  • 13 mai 2024 - 17:30
    Hei Grønn (H) vs. (B) Langesund Hvit
    Hei Grønn
    Langesund Hvit
    0
    0
  • 13 mai 2024 - 18:30
    Drangedal (H) vs. (B) Langesund 1
    Drangedal
    Langesund 1
    1
    1
  • 13 mai 2024 - 18:45
    Herøya Blå (H) vs. (B) Langesund Blå
    Herøya Blå
    Langesund Blå
    0
    0
  • 14 mai 2024 - 17:30
    Kragerø Gul (H) vs. (B) Langesund Blå
    Kragerø Gul
    Langesund Blå
    0
    0
  • 14 mai 2024 - 17:30
    Langesund Blå (H) vs. (B) Drangedal J10
    Langesund Blå
    Drangedal J10
    0
    0
  • 14 mai 2024 - 18:30
    Langesund 1 (H) vs. (B) Snøgg 1
    Langesund 1
    Snøgg 1
    6
    5
  • 14 mai 2024 - 18:30
    Langesund/Stathelle/ Bamble 2 (H) vs. (B) Drangedal
    Langesund/Stathelle/ Bamble 2
    Drangedal
    0
    1
  • 14 mai 2024 - 18:30
    Langesund/Stathelle 1 (H) vs. (B) Snøgg
    Langesund/Stathelle 1
    Snøgg
    3
    2
  • 14 mai 2024 - 18:45
    Drangedal J12 (H) vs. (B) Langesund/Stathelle/Bamble J12 Blå
    Drangedal J12
    Langesund/Stathelle/Bamble J12 Blå
    0
    0
  • 14 mai 2024 - 20:00
    Langesund/Stathelle 1 (H) vs. (B) Gulset 1
    Langesund/Stathelle 1
    Gulset 1
    3
    6
  • 15 mai 2024 - 17:30
    Kragerø Gul (H) vs. (B) Langesund Hvit
    Kragerø Gul
    Langesund Hvit
    0
    0
  • 15 mai 2024 - 17:30
    Drangedal J9 1 (H) vs. (B) Langesund Blå
    Drangedal J9 1
    Langesund Blå
    0
    0
  • 15 mai 2024 - 18:00
    Stathelle Blå (H) vs. (B) Langesund Hvit
    Stathelle Blå
    Langesund Hvit
    0
    0
  • 15 mai 2024 - 20:00
    Tollnes 2 (H) vs. (B) Langesund/Stathelle 2
    Tollnes 2
    Langesund/Stathelle  2
    6
    2
  • 15 mai 2024 - 20:00
    Langesund/Stathelle 2 (H) vs. (B) Storm 3
    Langesund/Stathelle 2
    Storm 3
    1
    4
  • 15 mai 2024 - 20:00
    Gulset (H) vs. (B) Langesund/Stathelle 1
    Gulset
    Langesund/Stathelle 1
    3
    1
  • 16 mai 2024 - 18:30
    Brevik (H) vs. (B) Langesund/Stathelle
    Brevik
    Langesund/Stathelle
    1
    4
  • 20 mai 2024 - 20:00
    Langesund/Stathelle 3 (H) vs. (B) Tollnes 3
    Langesund/Stathelle 3
    Tollnes 3
    0
    0
  • 21 mai 2024 - 17:30
    Helle G10 Rød (H) vs. (B) Langesund Blå
    Helle G10 Rød
    Langesund Blå
    0
    0
  • 21 mai 2024 - 17:30
    Eidanger super (H) vs. (B) Langesund Blå
    Eidanger super
    Langesund Blå
    0
    0
  • 21 mai 2024 - 18:30
    Bamble/Stathelle 1 (H) vs. (B) Langesund 1
    Bamble/Stathelle 1
    Langesund 1
    0
    8
  • 21 mai 2024 - 18:30
    Langesund 1 (H) vs. (B) Fossum/Storm 2
    Langesund 1
    Fossum/Storm 2
    2
    0
  • 21 mai 2024 - 18:45
    Urædd (H) vs. (B) Langesund/Stathelle Blå
    Urædd
    Langesund/Stathelle Blå
    0
    0
  • 22 mai 2024 - 17:30
    Eidanger 1 (H) vs. (B) Langesund Hvit
    Eidanger 1
    Langesund Hvit
    0
    0
  • 22 mai 2024 - 18:30
    Langesund/Stathelle/Bamble 1 (H) vs. (B) Hei 1
    Langesund/Stathelle/Bamble 1
    Hei 1
    4
    3
  • 22 mai 2024 - 18:30
    Hei 2 9er (H) vs. (B) Langesund/Stathelle 2
    Hei 2 9er
    Langesund/Stathelle 2
    2
    6
  • 23 mai 2024 - 17:30
    Sundjordet Sort (H) vs. (B) Langesund Blå
    Sundjordet Sort
    Langesund Blå
    0
    0
  • 23 mai 2024 - 18:45
    Herkules Lyn (H) vs. (B) Langesund/Stathelle/Bamble J12 Blå
    Herkules Lyn
    Langesund/Stathelle/Bamble J12 Blå
    0
    0
  • 23 mai 2024 - 20:00
    Herkules 1 (H) vs. (B) Langesund /Stathelle
    Herkules 1
    Langesund /Stathelle
    3
    1
  • 27 mai 2024 - 17:30
    Langesund Hvit (H) vs. (B) Bamble Rød
    Langesund Hvit
    Bamble Rød
    0
    0
  • 27 mai 2024 - 17:45
    Langesund Blå (H) vs. (B) Skarphedin 1
    Langesund Blå
    Skarphedin 1
    0
    0
  • 27 mai 2024 - 18:30
    Seljord (H) vs. (B) Langesund/Stathelle/ Bamble 2
    Seljord
    Langesund/Stathelle/ Bamble 2
    0
    0
  • 27 mai 2024 - 18:30
    Tollnes (H) vs. (B) Langesund 1
    Tollnes
    Langesund 1
    0
    0
  • 27 mai 2024 - 18:45
    Langesund Blå (H) vs. (B) Nome fotball 1
    Langesund Blå
    Nome fotball 1
    0
    0
  • 28 mai 2024 - 17:30
    Langesund Hvit (H) vs. (B) Stathelle/Bamble Rød
    Langesund Hvit
    Stathelle/Bamble Rød
    0
    0
  • 28 mai 2024 - 18:30
    Langesund 1 (H) vs. (B) Herkules 1
    Langesund 1
    Herkules 1
    0
    0
  • 28 mai 2024 - 18:30
    Urædd 1 (H) vs. (B) Langesund/Stathelle 1
    Urædd  1
    Langesund/Stathelle 1
    0
    0
  • 28 mai 2024 - 20:00
    Odd 1 (H) vs. (B) Langesund/Stathelle 1
    Odd 1
    Langesund/Stathelle 1
    0
    0
  • 28 mai 2024 - 20:00
    Langesund/Stathelle 2 (H) vs. (B) Hei 2
    Langesund/Stathelle 2
    Hei 2
    0
    0
  • 29 mai 2024 - 17:30
    Langesund Blå (H) vs. (B) Bamble Rød
    Langesund Blå
    Bamble Rød
    0
    0
  • 29 mai 2024 - 17:30
    Langesund Blå (H) vs. (B) Stathelle Blå
    Langesund Blå
    Stathelle Blå
    0
    0
  • 29 mai 2024 - 18:30
    Tollnes 1 (H) vs. (B) Langesund/Stathelle/Bamble 1
    Tollnes 1
    Langesund/Stathelle/Bamble 1
    0
    0
  • 29 mai 2024 - 18:45
    Langesund/Stathelle/Bamble J12 Blå (H) vs. (B) Borg 1
    Langesund/Stathelle/Bamble J12 Blå
    Borg 1
    0
    0
  • 29 mai 2024 - 20:00
    Langesund/Stathelle 2 (H) vs. (B) Pors 2
    Langesund/Stathelle  2
    Pors 2
    0
    0
  • 29 mai 2024 - 20:00
    Nome Fotball (H) vs. (B) Langesund/Stathelle 1
    Nome Fotball
    Langesund/Stathelle 1
    0
    0
  • 30 mai 2024 - 18:30
    Langesund/Stathelle 2 (H) vs. (B) Urædd 2
    Langesund/Stathelle 2
    Urædd 2
    0
    0
  • 30 mai 2024 - 19:30
    Langangen (H) vs. (B) Langesund/Stathelle
    Langangen
    Langesund/Stathelle
    0
    0
  • 31 mai 2024 - 18:00
    Storm 2 Rød (H) vs. (B) Langesund Hvit
    Storm 2 Rød
    Langesund Hvit
    0
    0
  • 02 juni 2024 - 18:30
    Hei 2 (H) vs. (B) Langesund/Stathelle 3
    Hei 2
    Langesund/Stathelle 3
    0
    0
  • 03 juni 2024 - 17:30
    Langesund Hvit (H) vs. (B) Brevik Rød
    Langesund Hvit
    Brevik Rød
    0
    0
  • 03 juni 2024 - 17:30
    Hei Grønn (H) vs. (B) Langesund Hvit
    Hei Grønn
    Langesund Hvit
    0
    0
  • 03 juni 2024 - 18:45
    Drangedal Rød (H) vs. (B) Langesund Blå
    Drangedal Rød
    Langesund Blå
    0
    0
  • 03 juni 2024 - 18:45
    Langesund/Stathelle Blå (H) vs. (B) Sauherad 1
    Langesund/Stathelle Blå
    Sauherad 1
    0
    0
  • 04 juni 2024 - 17:30
    Langesund Blå (H) vs. (B) Stathelle/Bamble Blå
    Langesund Blå
    Stathelle/Bamble Blå
    0
    0
  • 04 juni 2024 - 18:30
    Langesund/Stathelle/ Bamble 2 (H) vs. (B) Skidar
    Langesund/Stathelle/ Bamble 2
    Skidar
    0
    0
  • 04 juni 2024 - 18:30
    Langesund/Stathelle 1 (H) vs. (B) Hei 1
    Langesund/Stathelle 1
    Hei 1
    0
    0
  • 04 juni 2024 - 20:00
    Langesund/Stathelle 1 (H) vs. (B) Pors 1
    Langesund/Stathelle 1
    Pors 1
    0
    0
  • 04 juni 2024 - 20:00
    Pors 2 (H) vs. (B) Langesund/Stathelle 1
    Pors 2
    Langesund/Stathelle 1
    0
    0
  • 05 juni 2024 - 17:30
    Langesund Blå (H) vs. (B) Bamble Blå
    Langesund Blå
    Bamble Blå
    0
    0
  • 05 juni 2024 - 17:30
    Sannidal J9 (H) vs. (B) Langesund Blå
    Sannidal J9
    Langesund Blå
    0
    0
  • 05 juni 2024 - 18:45
    Langesund Hvit (H) vs. (B) Bamble Rød
    Langesund Hvit
    Bamble Rød
    0
    0
  • 05 juni 2024 - 20:00
    Notodden 2 (H) vs. (B) Langesund/Stathelle 2
    Notodden 2
    Langesund/Stathelle  2
    0
    0
  • 05 juni 2024 - 20:00
    Langesund/Stathelle 2 (H) vs. (B) Brevik 2
    Langesund/Stathelle 2
    Brevik 2
    0
    0
  • 06 juni 2024 - 17:30
    Kragerø Sort (H) vs. (B) Langesund Blå
    Kragerø Sort
    Langesund Blå
    0
    0
  • 06 juni 2024 - 18:30
    Langesund/Stathelle (H) vs. (B) Storm 2
    Langesund/Stathelle
    Storm 2
    0
    0
  • 06 juni 2024 - 18:45
    Langesund/Stathelle/Bamble J12 Blå (H) vs. (B) Skarphedin 2
    Langesund/Stathelle/Bamble J12 Blå
    Skarphedin 2
    0
    0
  • 06 juni 2024 - 19:00
    Kviteseid 9er (H) vs. (B) Langesund/Stathelle 2
    Kviteseid 9er
    Langesund/Stathelle 2
    0
    0
  • 07 juni 2024 - 18:30
    Herkules 3 (H) vs. (B) Langesund/Stathelle 3
    Herkules 3
    Langesund/Stathelle 3
    0
    0
  • 09 juni 2024 - 13:00
    Rjukan/Tinn (H) vs. (B) Langesund/Stathelle/ Bamble 2
    Rjukan/Tinn
    Langesund/Stathelle/ Bamble 2
    0
    0
  • 10 juni 2024 - 17:30
    Kragerø Sort (H) vs. (B) Langesund Hvit
    Kragerø Sort
    Langesund Hvit
    0
    0
  • 10 juni 2024 - 17:30
    Langesund Hvit (H) vs. (B) Kragerø Gul
    Langesund Hvit
    Kragerø Gul
    0
    0
  • 10 juni 2024 - 20:00
    Langesund/Stathelle 3 (H) vs. (B) Gjerpen/Fossum 2
    Langesund/Stathelle 3
    Gjerpen/Fossum 2
    0
    0
  • 11 juni 2024 - 17:30
    Stridsklev/Eidanger Rød (H) vs. (B) Langesund Blå
    Stridsklev/Eidanger Rød
    Langesund Blå
    0
    0
  • 11 juni 2024 - 17:30
    Langesund Blå (H) vs. (B) Brevik Rød
    Langesund Blå
    Brevik Rød
    0
    0
  • 11 juni 2024 - 18:30
    Langesund 1 (H) vs. (B) Odd
    Langesund 1
    Odd
    0
    0
  • 11 juni 2024 - 20:00
    Notodden 1 (H) vs. (B) Langesund/Stathelle 1
    Notodden 1
    Langesund/Stathelle 1
    0
    0
  • 11 juni 2024 - 20:00
    Langesund /Stathelle (H) vs. (B) Hei 2
    Langesund /Stathelle
    Hei 2
    0
    0
  • 12 juni 2024 - 17:30
    Langesund Blå (H) vs. (B) Drangedal J9 1
    Langesund Blå
    Drangedal J9 1
    0
    0
  • 12 juni 2024 - 18:30
    Langesund/Stathelle/Bamble 1 (H) vs. (B) Storm/Siljan 1
    Langesund/Stathelle/Bamble 1
    Storm/Siljan 1
    0
    0
  • 12 juni 2024 - 18:30
    Langesund 1 (H) vs. (B) Herkules 2
    Langesund 1
    Herkules 2
    0
    0
  • 12 juni 2024 - 18:30
    Skarphedin 1 (H) vs. (B) Langesund/Stathelle 1
    Skarphedin 1
    Langesund/Stathelle 1
    0
    0
  • 12 juni 2024 - 18:45
    Stridsklev/Eidanger Hvit (H) vs. (B) Langesund Hvit
    Stridsklev/Eidanger Hvit
    Langesund Hvit
    0
    0
  • 12 juni 2024 - 18:45
    Skidar Sort (H) vs. (B) Langesund/Stathelle/Bamble J12 Blå
    Skidar Sort
    Langesund/Stathelle/Bamble J12 Blå
    0
    0
  • 12 juni 2024 - 20:00
    Langesund/Stathelle 1 (H) vs. (B) Gulset
    Langesund/Stathelle 1
    Gulset
    0
    0
  • 13 juni 2024 - 17:30
    Stathelle Rød (H) vs. (B) Langesund Blå
    Stathelle Rød
    Langesund Blå
    0
    0
  • 13 juni 2024 - 18:45
    Kragerø 1 (H) vs. (B) Langesund Blå
    Kragerø 1
    Langesund Blå
    0
    0
  • 13 juni 2024 - 18:45
    Ulefoss Rød 2 (H) vs. (B) Langesund/Stathelle Blå
    Ulefoss Rød 2
    Langesund/Stathelle Blå
    0
    0
  • 13 juni 2024 - 20:00
    Odd 2 (H) vs. (B) Langesund/Stathelle 2
    Odd 2
    Langesund/Stathelle  2
    0
    0
  • 14 juni 2024 - 18:30
    Langesund/Stathelle (H) vs. (B) Kroken
    Langesund/Stathelle
    Kroken
    0
    0
  • 17 juni 2024 - 17:30
    Langesund Hvit (H) vs. (B) Hei Grønn
    Langesund Hvit
    Hei Grønn
    0
    0
  • 17 juni 2024 - 17:45
    Drangedal J10 (H) vs. (B) Langesund Blå
    Drangedal J10
    Langesund Blå
    0
    0
  • 17 juni 2024 - 18:45
    Langesund Blå (H) vs. (B) Herøya Blå
    Langesund Blå
    Herøya Blå
    0
    0
  • 17 juni 2024 - 20:00
    Langesund/Stathelle 2 (H) vs. (B) Tollnes 2
    Langesund/Stathelle  2
    Tollnes 2
    0
    0
  • 17 juni 2024 - 20:00
    Odd/Fossum/Storm 1 (H) vs. (B) Langesund /Stathelle
    Odd/Fossum/Storm 1
    Langesund /Stathelle
    0
    0
  • 18 juni 2024 - 17:30
    Langesund Blå (H) vs. (B) Kragerø Gul
    Langesund Blå
    Kragerø Gul
    0
    0
  • 18 juni 2024 - 17:30
    Langesund Blå (H) vs. (B) Stathelle Blå
    Langesund Blå
    Stathelle Blå
    0
    0
  • 18 juni 2024 - 18:45
    Langesund/Stathelle/Bamble J12 Blå (H) vs. (B) Drangedal J12
    Langesund/Stathelle/Bamble J12 Blå
    Drangedal J12
    0
    0
  • 19 juni 2024 - 17:30
    Langesund Blå (H) vs. (B) Pors 2
    Langesund Blå
    Pors 2
    0
    0
  • 19 juni 2024 - 18:30
    Pors 1 (H) vs. (B) Langesund/Stathelle/Bamble 1
    Pors 1
    Langesund/Stathelle/Bamble 1
    0
    0
  • 19 juni 2024 - 18:30
    Langesund/Stathelle 2 (H) vs. (B) Hei 2 9er
    Langesund/Stathelle 2
    Hei 2 9er
    0
    0
  • 19 juni 2024 - 20:00
    Langesund/Stathelle 1 (H) vs. (B) Storm 1
    Langesund/Stathelle 1
    Storm 1
    0
    0
  • 19 juni 2024 - 20:00
    Skiens Grane 2 (H) vs. (B) Langesund/Stathelle 2
    Skiens Grane 2
    Langesund/Stathelle 2
    0
    0
  • 20 juni 2024 - 18:30
    Snøgg 1 (H) vs. (B) Langesund 1
    Snøgg 1
    Langesund 1
    0
    0
  • 20 juni 2024 - 18:30
    Langesund/Stathelle/ Bamble 2 (H) vs. (B) Nome fotball 1
    Langesund/Stathelle/ Bamble 2
    Nome fotball 1
    0
    0
  • 20 juni 2024 - 20:00
    Snøgg/Notodden 3 (H) vs. (B) Langesund/Stathelle
    Snøgg/Notodden 3
    Langesund/Stathelle
    0
    0
  • 27 juni 2024 - 19:30
    Langesund/Stathelle (H) vs. (B) Kragerø
    Langesund/Stathelle
    Kragerø
    0
    0
  • 18 august 2024 - 18:30
    Langesund/Stathelle (H) vs. (B) Skiens Grane
    Langesund/Stathelle
    Skiens Grane
    0
    0
  • 22 august 2024 - 19:00
    Nome (H) vs. (B) Langesund/Stathelle
    Nome
    Langesund/Stathelle
    0
    0
  • 29 august 2024 - 18:30
    Langesund/Stathelle (H) vs. (B) Skidar
    Langesund/Stathelle
    Skidar
    0
    0
  • 05 september 2024 - 20:00
    Hei 2 (H) vs. (B) Langesund/Stathelle
    Hei 2
    Langesund/Stathelle
    0
    0
  • 12 september 2024 - 18:30
    Langesund/Stathelle (H) vs. (B) Urædd 2
    Langesund/Stathelle
    Urædd 2
    0
    0
  • 19 september 2024 - 18:30
    Langesund/Stathelle (H) vs. (B) Brevik
    Langesund/Stathelle
    Brevik
    0
    0
  • 26 september 2024 - 20:00
    Langesund/Stathelle (H) vs. (B) Langangen
    Langesund/Stathelle
    Langangen
    0
    0
  • 03 oktober 2024 - 20:00
    Storm 2 (H) vs. (B) Langesund/Stathelle
    Storm 2
    Langesund/Stathelle
    0
    0
  • 12 oktober 2024 - 14:00
    Kroken (H) vs. (B) Langesund/Stathelle
    Kroken
    Langesund/Stathelle
    0
    0
  • 17 oktober 2024 - 20:00
    Langesund/Stathelle (H) vs. (B) Snøgg/Notodden 3
    Langesund/Stathelle
    Snøgg/Notodden 3
    0
    0
  • 24 oktober 2024 - 20:00
    Kragerø (H) vs. (B) Langesund/Stathelle
    Kragerø
    Langesund/Stathelle
    0
    0